Podniesiony poziom MONO oraz obniżenie WBC i LYMPH

mam podniesione mono mam 16,6 na 4-9 co to znaczy oraz WBC 3,61 NA 4-10/ORAZ LYMPH 0,98 NA 1,2-3,7 A TAK RESZTE DOBRE

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie wszystkich wyników aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Podwyższony poziom monocytów może występować w wielu chorobach, np mononukleozie, białaczce czy po prostu w okresie zdrowienia po chorobie. Radzę za 2-4 tygodnie powtórzyć badanie i skonsultować się z lekarzem.
Pozdrawiam