Podwyższona temperatur ciała i pieczenie oczu u 28-latka

Witam Od miesiąca odczuwam podwyższoną temperaturę ciała i pieczenie oczu. Temperatura waha się w granicach 36.7-37 gdzie moja temperatura ciała gdy czuję się dobrze to 36 stopni. Niby nic ale gdy się dotykam wyraźnie czuję, że jestem bardzo rozgrzany, do tego mam zimne dłonie i stopy. Wszystkie badania krwi w normie, morfologia, tsh, t3 t4, OB - 3, alat, aspat, wszystko w normie Byłem równiez u okulisty z tymi szczypiącymi oczami, ale oprócz tego, że są wysuszone nic z nimi się nie dzieje. Sprawie nie pomaga to, ze jestem nerwicowcem i teraz w sumie nie wiem które objawy są prawdziwe związane z tą temperaturą a które wystepują przez nerwy. Pojawiły sie zawroty głowy, dreszcze, uderzenia gorąca, przyśpieszony rytm serca, kłucie w całym ciele w tym w głowie. Jestem nieubezpieczony, do lekarzy chodze tylko prywatnie dlatego chciałbym zapytać Państwa jakie badania u jakich specjalistów mógłbym wykonać, żebym sam nie strzelał w ciemno.

Witam! Przede wszystkim porządne leczenie zaburzeń nerwicowych, które moim zdaniem mają składnik osobowościowy. Szukanie na siłę objawów, badań dodatkowych i nowych specjalistów nie ma większego sensu, bo nigdy do końca nie rozwieje Pańskich wątpliwości. Odpowiednio dobrana psychoterapia ze wsparciem farmakologicznym lub oddziaływania typu Przezczaszkowej Stymulacji Magnetycznej lub jeszcze inne. We Wrocławiu w Klinice Psychiatrycznej stosują nowatorskie metody leczenia połączone z implantami lub stymulacją odpowiednich nerwów. Proszę się z nimi skontaktować i zasięgnąć interesujących Pana informacji. Powodzenia W. Łuczkowski.