Podwyższona temperatura, silne poty i mocny zapach moczu

Mam 34l od 2 lat regular co 4tyg mam stan trwający 3dni W tym czasie: -temperatura 37,0 -silne poty całego ciała,z pach wręcz kapie. Pot ma silny, chemiczny zapach. "mieszanka kału i rosołu" -mocz oddaje co 20min. Barwa pomarańczowa. (w badaniu wszystko OK, lekko podniesione ciała ketonowe). przez te dni odwodnienie o 3-4kg -stolec półpłynny, o zapachu jak mocz i pot -przelewanie i bulgotanie w brzuchu. Ruch jelita jest wręcz wyczuwalny - ból i pryszcze na jezyku po tych dniach przechodzi

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koneicznie udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych już badan bedzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.