Podwyższone ciśnienie wieczorem a stosowanie leków

biore valsacor 80 jedna tabletke rano i setal mr wieczorem cisnienie unormowane a zdarza mi sie wieczorem miec cisnienie168/110.czy mam brac wtedy captopril pod jezyk? czy to tak ma byc dodam ze mam przepisane con cor cor poł tabl ale puls mam od 60do70 wiem ze on mi tez obnioza puls nie chce byc słaba i czy setal moge brac nieregularnie tylko co jakis czas

Domyślam się, że chodzi Pani o Sectral. Niestety, warunki konsultacji nie pozwalają na modyfikację leczenia tymi lekami zleconego przez Pani lekarza. Musi Pani skonsultować się ze swoim lekarzem. Leki nalezy brać regularnie.