Podwyższone we krwi granulocyty w ciąży

Witam, odebrałam dzisiaj badania. Jestem w 15 tygodniu ciąży i zaniepokoiło mnie to, że mam podwyższone w krwi granulocyty %GRA 76.6 i # GRA 7.1. Czy mam się czym niepokoić, czy to nic strasznego? Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Odsetek granulocytów jest podwyższony, ale w niewielkim stopniu. Najważniejsza jest liczba bezwzględna granulocytów, którą ma Pani zapewne na wyniku. Czy jest również podwyższona? Może to być związane np. z jakąś infekcją w ostatnim czasie. Aby jednak właściwie zinterpretować badanie, konieczne jest podanie całej morfologii.