Podwyższony cholesterol, problemy ze snem, kołatanie serca, ból głowy i zimne dłonie

Witam! Mam 38lat, BMI ~18 i poranny cukier na poziomie około 80-100. Do tego podwyższony cholesterol (240) i stresującą pracę, często zdarza się, że nie jem obiadu lub śniadania, kolacje jem regularnie. Piję mało wody/napojów. Po posiłkach dosłownie padam na twarz i praktycznie zasypiam.Śpię bardzo niespokojnie i czasem budzę się zlana potem; zdarza się że mam uczucie kołatania serca.Moje ręce są zimne i puchną przy zmianie temperatury.Do tego dokuczają mi mocne bóle głowy. Co się ze mną dzieje?

Witam, przypuszczać można, że ma Pani zaburzenia gospodarki cukru ( mimo porannego poziomu) Stres obniża poziom cukru we krwi, to że Pani zasypia po posiłku to reakcja na gwałtowne podniesienie się cukru. Radziłbym wprowadzić rygor regularnych posiłków, nie 5 ciu a trzech, ale za to bogatszych, zawierajacych białko, tluszcz i węglowodany. Powinna Pani spozywac tylko weglowodany złożone, to stabilizuje poziom cukru we krwi. O bólach głowy proszę poczytac tutaj : http://www.prometabolic.pl/blog/dieta-w-nawracajacych-bolach-glowy/
pozdrawiam