Podwyższony poziom WBC u mężczyzny

mąż od roku ma podwyższone wbc (leukocyty) białe krwinki-we wrześniu 2014 miał 14 tys. dziś wyniki wskazują powyżej 20 tys. wszystkie badania pozostałe ma w normie. Co w takiej sytuacji robić? O czym to może świadczyć?

Proszę udać się do hematologa. Specjalista może zlecić odpowiednie badania, postawić rozpoznanie i podać dalsze zalecenia.
Takich wyników nie należy lekceważyć.