Pogłębiająca się depresja u 33-latki

Dzien dobry. Moje imie Izabela. Od 3 miesięcy cierpię na depresję..ale juz było lepiej. Tydzień temu bylam ze swoim partnerem który ma dziecko z inna kobietą w Polsce. Tamtego piątku rownież dowiedziałam sie szokującej wiadomości od mamy, ze mój ojciec prawdopodobnie ją zdradza. Bardzo to na mnie wpłynęło aczkolwiek nie mogłam powiedzieć tego swojemu partnerowi ponieważ mama mnie o oto prosiła. Wiec nie zdawał sobie sprawy dlaczego jestem cały czas taka niezadowolona. Az pewnego wieczora przyje

Szanowna Pani,

wiadomość jest urwana. Proponuję skontaktować się w przypadku pogorszenia samopoczucia ze swoim terapeutą, lub zapisać na terapię, jeżeli jeszcze jej Pani nie podjęła.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org