Strach przed ludźmi i stres

Witam.może krótko-boję się ludzi...jeśli mam coś jutro np.zrobić myślę o tym pół nocy...do tego stres...było picie...marihuana...nic nie pomogło i mam dosyć tego....nie akceptuję siebie,mam lęk przed kobietami,wręcz już uciekam z powodów łóżkowych...bardzo często wpadam w takie nerwy że wykrzyczę każdemu nawet to czego nie powinienem,co ktoś dał mi w tajemnicy....i siedzę sam...ja normalnie boję się ludzi...i wiecznie czuję że wszyscy czegoś chcą a ja muszę to spełnić...przerasta mnie wiele

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę i podjąć leczenie.
Może Pan w internecie znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.