Nadmierne picie alkoholu i nieszczęśliwa miłość

Dzien dobry mam na imie Halina .od roku brykam sie z wieloma problemami....syn ...terz nieszczesliwa milosc.....nie moge sobie z tym poradzc.....zaczelam pic coraz wiecej....nie porafie zyc i normalnie funkcjonowac....myslalam o najgorszm ,ale nie mam odwagi ...nie mam tez szansy na normalne zycie.....mam dosc wszystkiego...mieszkam w anglii nie mam nawet znajomych zostalam sama...syn tez nie ma dla mnie czasu....a moja ilosc znalazla sobie druga....kobiete.....pomozcie mi prosze

Szanowna Pani,

jeżeli pod wpływem narastających problemów ma Pani myśli i przejawia zamiary samobójcze, wówczas lepiej skorzystać z pomocy psychiatry i terapeuty. W Anglii są miejsca gdzie terapię prowadzi się po Polsku, proszę zapytać o to lekarza pierwszego kontaktu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak,www.ctzo.org