Pogorszenie samopoczucie i senność podczas stosowania leków przy nadciśnieniu tętniczym

Witam Moja mama leczy sie na nadciśnienie tętnicze i ma zapisane leki polpril bisocard hydroxizinum nitrendypina clozazepamu raz dziennie ale po tych lekach ona jest nie przytomna i spi całe dnie,jezyk jej sie placze i oczy uciekala,, Czy to tak powinno wygladac bo to dziwne, Pozdrawiam

Dzień dobry :)

Proszę w takiej sytuacji skontaktować się z lekarzem prowadzącym w celu zmiany leku.

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA