Pogorszenie się wydolności fizycznej a możliwe przyczyny

Ostatnio bardzo pogorszyla się moja wydolność fizyczna; dosłownie po powolnym przejściu kilkanaście, kilkadziesiąt metrow nie mogę zlapac tchu, a serce bije mi jak mlotem. Wedlug badan kardiologicznych serce jest w normie, pojemność plucna, spirometria, nawet 104 % przeciętnej. Jeśli uprawiam lekka gimnastykę rozszerzajaca klatke piersiowa, to najczesciej odczuwam bol w plucacha a gdy w tym czasie zastosuje severent - inhalator, to odczuwam duże pieczenie. Byłem u lekarza płucnego, bez rezultatu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanej już diagnostyki będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.