Pogrubione endometrium a słaba kreseczka na teście ciążowym

witam byłam wczoraj u lekarz ginekologa.Ostatnia miesiaczke miałam 06.09.2014 .Zrobiłam test ciążowy jednak na nim wyszła bardzo słaba druga kreseczka a później poprostu znikneła.czy co co lekarz napisał może oznaczać ciaże. Endometrium znacznie pogrubione (22mm)w srodku jamy macicy widoczna hipoechogen struktura pecherzykowa ok 4mm.przydatki obustr.echograf.bzm.

Witam. Wyniki badań najprawdopodobniej świadczą o ciąży. Konieczna jest jednka ponowna ocena ginekologiczna.