Pola płucne bez zmian ogniskowych i zagęszczeń zapalnych
Proszę o interpretację wyniku Rtg klatki piersiowej. Pola płucne bez zmian ogniskowych i zagęszczeń zapalnych .Serce w granicach normy.Przepona po stronie lewej nieco wyżej ustawiona.Prawostronne wygięcie kr. Th.Z góry dziękuje .

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku jedyną nieprawidłowość stanowi skrzywienie kręgosłupa. Pozostała część wyniku jest prawidłowa - nie ma powodów do niepokoju.