polipektomia endoskopowa polipa esicy

Witam Mógłby Pan zinterpretować wynik badania histopatologicznego?: Rozpoznanie kliniczne: polipektomia endoskopowa polipa esicy GRUCZOLAK CEWKOWY JELITA GRUBEGO Z DYSPLAZJĄ MAŁEGO I DUŻEGO STOPNIA Z OBECNYM UTKANIEM RAKA GRUCZOŁOWEGO, KTÓRY ROZWINĄŁ SIĘ W OBRĘBIE GRUCZOLAKA.POJEDYNCZE CEWY NOWOTWOROWE OBECNE SĄ W OBRĘBIE MIĘŚNIÓWKI ŚLUZÓWKI LECZ JEJ NIE PRZEKRACZAJĄ ZMIANA ZOSTAŁA USUNIĘTA Z MARGINESEM NIEZMIENIONYCH TKANEK OK 0,3 CM pTis (wykonano reakcję immunohistochemiczną: SMA)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza prowadzacego leczenie, sadze ze konieczne jest ustalenie dokladnej kontroli i ewentualnie CT jamy brzusznej.

Witam , szczegóły wyniku proszę omówić z lekarzem prowadzącym! Wynik wskazuje na obecność raka wyciętego w całości we wczesnym etapie rozwoju! z.żurawski