Półpasiec, ból nerki i brzucha, zaparcia i wzdęcia

wszystko zaczelo sie od polpasca bol lewej nerki i brzucha maz byl caly czas na silnych tabletkach przeciwbolowych po 3 tyg.nawrot polpasca bol nerki brzucha, zaparcia,wzdecia ,odbijanie. z lewej strony puchnie brzuch i jest twardy potem mu mieknie

Witam! Półpasiec zazwyczaj pojawia się u osób ze znacznie osłabioną odpornością, dlatego przede wszystkim należy stwierdzić co przyczyniło się do wystąpienia choroby. W tym przypadku wskazane jest dokładna diagnostyka - zarówno osłabienia jak i dolegliwości pochodzących z przewodu pokarmowego (pełna morfologia krwi z rozmazem, OB, usg jamy brzusznej, kolonoskopia). Całością postępowania powinien pokierować lekarz rodzinny.