Półprzezroczyste jedynki i powolne kruszenie

Witam. Mam 20 lat. Miałam kiedyś(ok. 3 lat temu) ukruszoną górną prawą jedynkę. Teraz zarówno lewa, jak i prawa górna jedynka zaczęły się pobić półprzezroczyste, tak samo jak dolna prawa. Co to jest, czy od tego zęby mogą wypaść? Górna lewa jedynka zaczyna się powoli kruszyć(widać maleńki ubytek). Jak to można leczyć i czy wymaga obejrzenia przez specjalistę?

Tak, konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym. Trzeba znaleźć przyczynę, a może ich być kilka. Dopiero wtedy będzie można zaproponować Pani właściwe leczenie.

Lek. dent. Agata Duda

z opisu wynika że Pana zęby najprawdopodobniej są starte - proszę zgłosić się do stomatologa poradzi jak odbudować zęby i zapobiec dalszym problemom
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk