Pominięcie 15. tabletki antykoncepcyjnej a ryzyko ciąży

Witam. Zaczęłam przyjmować tabletki Daylette 31.05.2014 - biorę już je od 1,5 roku. Wczoraj zorientowałam się, że pominęłam jedną tabletkę - ponieważ zamiast zażyć tabletkę 15 - ja zażyłam 14. Niestety nie mam pojęcia kiedy to pominięcie mogło mieć miejsce ( pierwsza zażyła na pewno) Moje ostatnie stosunki z partnerem miały miejsce 25.05.2014 oraz właśnie wczoraj 14.06.2014. Czy jest ryzyko, że mogę być w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.