Pominięta przedostatnia tabletka

Witam, mam 22 lata, od 3 lat biorę tabletki, zapomniałam przedostatniej tabletki z opakowania, tzn. w sobotę nie wzięłam, w niedzielę tak. Zorientowałam się dopiero dzisiaj, czyli w 2 dzień przerwy, więc zaczynanie kolejnego opakowania bez przerwy chyba odpada. Co mogę zrobić?

Redakcja abcZdrowie

Witam! Jest już za późno, aby wdrożyć postępowanie zalecane przez producentów pigułek. Może Pani skrócić rozpoczętą przerwę w zażywaniu pigułek i zacząć teraz nowe opakowanie. To powinno rozwiązać problem.

Pozdrawiam!