Pominięta tabletka antykoncepcyjna w 3 tygodniu zażywania

Naraya. Pominęłam tabletke w 3 tygodniu 21 godzin opoznienia. Wg ulotki powinnam wybrac opakowanie i bez przerwy rozpoczac kolejne. Nie dostosowalam sie. Jestem w ostatnim dniu przerwy. Czy moge zaczac bez zadnych obaw kolejne? Czy juz skutecznosc bedzie zanizona? Moze lepiej przerwac stosowanie tabletek na miesiac lub dwa?

Witam,
nie musi Pani przerywać stosowania tabletek, aczkolwiek rzeczywiście - skuteczność może być obecnie zaniżona i przy stosowaniu kolejnego opakowania należałoby dodatkowo się zabezpieczać.

pozdrawiam