Pomocy! Jak mogę schudnąć z brzucha?

Hej, mam 15 lat i mam takie jedno pytanko, mam nadzieję, że ktoś mi na nie odpowie:) Oki, mam problem z moim brzuchem i żołądkiem, ponieważ jestem szczupła w nogach, mój brzuch jest troszkę dziwny lol. Mam żołądek troszkę grubszy, a mój brzuch jest chudy :/ i tutaj nie wiem co mam robić. Co do odżywiania się, jestem zdrową dziewczyną, nie jem FAST FOODÓW, bo ich nie lubię, ale raz po raz sobie zjem jakiegoś 'Grześka' heh, bo kto nie ?? ;P I bardzo bym chciała wiedzieć, co mogę zrobić, aby mój brzuch był równego kształtu jak mój żołądek :) I z góry dziękuję za odpowiedź, na pewno się odwdzięczę...

15 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Wśród ćwiczeń na wysmuklenie i wymodelowanie mięśni brzucha jednymi z najpopularniejszych są:

1. Rowerek
Ćwiczenia mięśni brzucha do rowerka pomagają formułować mięśnie skośne i proste brzucha.
Wykonanie:
Połóż się na podłodze, dłonie w pobliżu głowy. Podnieś kolana do góry, tak aby tworzyły z ciałem kąt 40', poruszaj się, tak jakbyś pedałowała rowerem. Podczas ćwiczenia na brzuch oddychaj równomiernie.

2. Ćwiczenia z piłką
Jest to proste ćwiczenie na płaski brzuch, doskonały sposób na wzmocnienie mięśni brzucha.
Wykonanie:
Ćwiczenia mięśni brzucha wymagają większego wysiłku, gdy położysz się na piłce, ustawiając ją w dolnej części twoich pleców. Skrzyżuj ręce na klatce piersiowej lub załóż je za głowę. Napinaj mięśnie brzucha, unosząc tułów do góry.

Ćwiczenia na brzuch pomogą uzyskać modelową sylwetkę, pod warunkiem że są wykonywane regularnie.