Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Objawy niedoboru nasyconych kwasów Omega 3

Co się stanie, jeśli w naszej diecie zabraknie kwasów tłuszczowych omega-3? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są objawu niedoboru tego składnika. Wypowiada się dr Leszek Walentynowicz, internista.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie,

Jeśli chce Pani wyszczuplić brzuszek, korzystne mogą być masaże brzucha, a także stosowanie preparatów wyszczuplających (zwiększą jędrność skóry). Polecamy również ciepło-zimne natryski, które polepszą stan skóry. Z zajęć w klubie fitness pomocne mogą być:

1. Energy kick (z dużą ilością energicznych kopnięć i ciosów, w których wykonanie zaangażowane są mięśnie brzucha).

2. Zajęcia na siłowni.

3. Piłki (ćwiczenia wykonywane na specjalnych dużych piłkach wprawiających w stan niestabilności, którą trzeba pokonać siłą mięśni).

4. Ostural training (ćwiczenia korygujące wady postawy, mające za zadanie zwiększyć wytrzymałość mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy, także mięśni brzucha).

5. Fat burner - ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową.

Poza tym może Pani wykonywać brzuszki proste, brzuszki skośne, unoszenie miednicy, skręty miednicy i spacerować lub jeździć na rowerze.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy