Ponowna biopsja po chemioterapii i radioterapii z powodu raka szyjki macicy

Witam. Siedem miesiecy temu wykryto u mnie raka szyjki macicy w stopniu2.Mialam 25 sesji radioterapi 6 sesji chemioterapi i 5 brachoterapi. Teraz mam pierwsza kontrole i przeswietlenie wykazalo ze cos jest malego. Lekarz pobral drugi raz biopsje i cytologie i mam czekac na wynik , na nastepna wizyte. Lekarz oswiadczyl mi ze moze to byc rezultat po radioterapii. Jestem bardzo niespokojna i chcialabym sie dowiedziec co to moze byc.

Witam , w onkologii nie ma "gdybania"! Nie jestem w stanie powiedzieć co to może być - zwłaszcza na odległość W-wa-Ostrów Lub.! Proszę czekać na wyniki badań! z.żurawski