Popalony wierzch stopy i silne swędzenie po przetrzymaniu maseczki złuszczającej

Proszę o pomoc,bo zanim dostanę się do dermatologa zadrapię się na śmierć. Zrobiłam sobie maseczke złuszczającą do stóp Silcatil na bazie kwasów i przetrzymałam za długo. Cały wierzch stopy aż po kostki łącznie z palcami mam popalony, skóra czerwona piekąca czerwona, nad palcami żywe rany, bo przebiłam gigantyczne pęcherze. Smaruję sudocremem ale pomaga doraźnie bo w nocy budzę się o 3 i drapię do krwi. Czym to smarować? Jaką maść kupić, żeby szybko się zagoiło i tak piekielnie nie swędziało?

Prawdopodobnie ma Pani bardzo złuszczony naskórek, przez co skóra jest nadwrażliwa i trochę bezbronna wobec czynników zewnętrznych. Musi Pani czekać na odbudowe naskórka. W celu zmniejszenia świądu może Pani poprosić w aptece o zrobienie maści cynkowej z mentolem. Sudocrem jest też dobry ale trzeba często smarować. W celu szybszej odbudowy naskórka może Pani kupić solcoseryl w maści do smarowania.