Poprzeczna bruzda na udzie a ćwiczenia na orbitreku

witam prosze o jjnformacje otóz na prawym udzie utworzyła mi sie poprzeczna bruzda na lewym nie -od 14 dni cwicze na orbitreku a bruzde mam od około 10 dni-uda mam pełne i tam mam najwiecej tłuszczu-czy to moze byc na skutek cwiczen czy zle rozbiła sie tkanka tłuszczowa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są niespecyficzne. W celu ustalenia czy wskazują na występowanie nieprawidłowości proszę udać się do lekarza.