Porady dietetyczne dla 19-latki prowadzącej siedzący tryb życia

Witam mam 19 lat 181cm wzrostu i ważę 84kg. Prowadzę siedzący tryb życia ponieważ mam pracę biurową. Najwięcej tłuszczu mam na brzuchu,bokach oraz klatce piersiowej. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę w miarę szybko zrzucić kilka kg ew. zmienić to w mięśnie... Jem regularnie bez fast foodów... czasem chodzę na rower oraz zacząłem robić po 100 brzuszków oraz 100 rozpiętek (ręce przed siebie i na boki) codziennie... lecz wydaje mi się że to może być za mało. mogę to jakoś przyspieszyć? Pozdrawiam

Witam!

Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej.

Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera.

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska