Problem ze schudnięciem po ciąży

witam, mam 30lat, 3 miesiące temu zostałam mamą. Przed ciążą moja waga wynosiła 53kg, w ciąży przytyłam 12. Na dzień dzisiejszy ważę 59kg przy wzroście 156cm. Przed ciążą byłam specjalne zajęcia dla przyszłych mam. Jestem zdrowa, jednak zawsze miałam tendencję do tycia. Zastosowałam u siebie dietę jogurtowa i po 2 tyg waga spadła tylko o kilogram!! Dodam że kilka lat temu stosowałam tę dietę i schudłam 5kg. Dlaczego teraz nie ma efektów diety? Co zrobić żeby wrócić do wagi sprzed ciąży??

Witam!

Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej.

Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera.

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Wraz z wiekiem spowalnia się metabolizm, więc odchudzanie wymaga nieco więcej pracy.

Przede wszystkim należy zmienić swój styl odżywiania na zdrowszy na stałe.

Każda dieta będzie dawała efekt tylko na pewien czas.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl