Poranna bolesność brzucha

Dobry wieczor mam takie pytanie dlaczego gdy wstaje rano często boli mnie brzuch ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno się ustosunkować do pytania. Nie podała Pani charakterystyki bólu, gdzie jest umiejscowiony, czy gdzieś promieniuje, co go uspokaja. Jeżeli dolegliwości Panią niepokoją, proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zbierze dokładny wywiad, przeprowadzi badanie, ewentualnie zleci badania.
Pozdrawiam