Ciągła potrzeba snu u 18-latki

Ciagle chce mi się spać. Spie od 23, 24 do 7 rano, kiedy wróce ze szkoły o 16 jestem tak zmęczona i zasypiam, wstaje koło 18, 19 i jestem taka "przybita" i senna, że nie mogę się zebrać do nauki..leze do 23 i znowu spanie. Dlaczego ciągle chce mi się spać?? Dodam, że w wakacje nie spalam w dzień, szkoda było mi go marnować a teraz...

Witam. Trudno jest na podstawie tak szczątkowych danych stwierdzić jaka moze być przyczyna Pani dolegliwości, dlatego najpierw powinna Pani skonsultować sie z lekarzem pierwszego kontaktu, który ewentualnie pokieruje Pania dalej. Jeśli ma Pani podejrzenia, ze ten stan jest związany z jakimiś trudnymi wydarzeniami w Pani życiu, lub nie radzeniem sobie z problemami zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Pozdrawiam.