Poród, karmienie piersią a waga

Witam 1,5roku temu urodzilam dziecko nadal go karmie piersia a waga jest prawie taka jak w 9 mies ciazy tzn waze 86kg przed ciaza 68 ostatnio robilam badania tsh wyszlo 5,8 czy moze to byc przyczyna problemow z waga?czy waga nie wzrosnie jeszcze po rozpoczeciu terapi hormonalnej?

Pani wynik TSH sugeruje występowanie niedoczynności tarczycy. W tej sytuacji prawidłowo przeprowadzona terapia powinna właśnie wyrównać czynność narządu, a co za tym idzie nadać prawidłowe tempo metaboliczne i umożliwić redukcję masy ciała.