Poronienie, starania o dziecko a zażywanie kwasu foliowego

Witam. Od paru miesięcy staram się o dziecko.... I niestety nic nie ma...4 Lata temu poroniłam.... Robiłam badania u lekarza jedynie zrobił mi usg dopochwowe z czego wynikło,że pęcherzyk rozwijaj się dobrze itp.... lecz później dostałam mięsiączke czyli pękł... Jakie powinnam zrobić jeszcze badania. W obecnej chwili zażywam kwas foliowy czy to w czymś pomorze??

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli starania o dziecko trwają powyżej 12 miesięcy regularnych stosunków to proszę udać się do lekarza ginekologa w celu rozszerzenia diagnostyki w kierunku niepłodności. Można także zacząć od wykonania badania nasienia u partnera.