Poszukiwania lekarza do rozmów na Skypie o nerwicy lękowej

Witam,szukam lekarza który porozmawia ze mną na skype o mojej dolegliwości jaką jest nerwica lękowa. Proszę bardzo o POMOC,GDYŻ jestem osobą 17-letnią i nie radzę sobię z tym sam. Wstydze sie rozmowy z rodzicami o tym. Stwierdzą ,że jestem psychiczny.

Oczywiście, jest to tylko moje zdanie, lecz uważam, że "rozmawianie o nerwicy przez Skype" nie wiele Panu pomoże. Uważam, że w danym przypadku najlepiej udać się do psychologa lub psychiatry, by być porządnie zdiagnozowanym, by wykluczyć pewne schorzenia i ustalić plan postępowania.

Witam. Co prawda to nie pomoc do mnie kierowana przez Pana, ale pozwolę sobie napisać, ze zachęcałabym do bezpośredniego kontaktu. I tak lekarz przez skypa recepty nie wypisze, więc ma ograniczone możliwości.