Poszukiwania ośrodka w województwie mazowieckim dla uzależnionych od marihuany

Witam szukam osrodka z uzaleznieniem od marychuany czy jest taki w Otwocku ,, mazowieckie" Szukam pomocy dla syna uzależnione go. ...

Witam,
Z motywacją do leczenia uzależnień jest różnie. Proponowałabym ośrodek jak najdalej oddalony od domu - trudniej wrócić jak się zmieni zdanie. Polecam dwa osrodki rehabilitacyjno - readaptacyjne;
Nowy Dworek - woj lubuskie tel do Ruchu Chorych +68 381 10 91
lub ośrodek w Zaczerlane ( białostockie) tel 85 65 26 234
Leczenie jest bezpłatne - potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka