Poszukiwanie ośrodków dla osób uzależnionych od narkotyków w ramach NFZ

Gdzie w Poznaniu szukać pomocy dla uzależnionych od narkotyków (dokładniej. Heroina i Kokaina) i czy za terapie się płaci, czy można coś na NFZ ? Jeśli tak to proszę napisać jak to zrobić, żeby koszty były na Narodowy Fundusz Zdrowia i jeśli można prosić to abyście Państwo podali ośrodki w których leczy się z funduszy NFZu. Z góry dziękuję !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Adresy placówek pomagających osobom uzależnionym od narkotyków można znaleźć na stronie www.narkomania.org.pl . O szczegółach finansowania należy pytać bezpośrednio w danej placówce. Z pewnością większość z nich prowadzi swą działalność nieodpłatnie.

Witam
Proszę zajrzeć na stronę monar.org.pl i jest tam podana lista ośrodków i poradni przyjmujących na NFZ.
Anna Suligowska