Poszukiwanie pomocy dla człowieka chorego na obrzęk naczynioruchowy

Czy ktoś z Państwa może pomóc młodemu człowiekowi choremu na obrzęk naczyniowo-rucchowy lekarze rozkładają ręce a rodzinie brak już sił do walki z tą chorobą.Chory jest pracownikiem hospicjum Kraków nie chce leczyć Proszę o pomoc.

Obrzęk naczyniowo-ruchowy najczęściej jest nagłym obrzękiem występującym w wyniku zadziałania jakiegoś alergenu lub leku. Ustępuje sam lub częściej po lekach. Jeśli dotyczy dróg oddechowych może spowodować uduszenie i śmierć.Nie ma mowy więc o rozkładaniu rąk tylko trzeba zdiagnozować jaki to alergen i leczyć objawowo, a po ustaleniu diagnozy, przyczynowo. Pozdrawiam.