Potliwość nocna i mówienie przez sen a migreny i zespół niespokojnych nóg u męża

Witam Proszę o poradę Mój mąż ma 26 lat w nocy ciągle się poci... kręci się przy tym w łóżku i mówi przez sen , dodam że NIE gorączkuje i nie stracił na wadze ,zawsze miał dobre wyniki badań , tylko że cierpi na migreny i zespół niespokojnych nóg , czy to w jakiś sposób może mieć ze sobą związek ?w pokoju mamy ciepło ale nie jest gorąco , ja nie mam takich problemów jak on..Proszę o poradę bo martwię się o niego

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z mężem do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.