Potliwość po zaśnięciu u 11-miesięcznego synka

Witam! Mój 11 miesięczny synek od paru dni strasznie się poci po zaśnięciu. Za każdym razem czy to śpi w pokoju w łóżeczku, w samochodzie czy na dworze we wózku. Czy powinnam się udać do lekarza czy to normalne u małych dzieci? Pragnę dodać że mój synek jest dużym dzieckiem nosi rozmiar 98 i waży ok 11.300 Dziękuję za odpowiedź. Ola

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka była masa urodzeniowa? Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.