Powiększająca się wada wzroku u 7-letniego dziecka

mam taki problem,moje dziecko ma 7lat i ma prawie -11 okulary na dwa oczy.od 3lat nosi okulary i jest coraz gorzej bo jak miał 4latka to dostał -5,bym chciała się dowiedzieć czy mogę jeszcze mu pomóc może operacja.proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Zależy to od przyczyny i rodzaju wady wzroku. Beztych inforacji i przeprowadzenia badania okulistycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.