Powiększający się brzuch pomimo aktywnego trybu życia

Mam 19 lat i problem ponieważ mam coraz większy brzuch a waga jest cały czas taka sama (51 kg). Od razu mówię że na 100 % nie jest to ciąża żeby nie było. Prowadzę aktywny tryb życia uprawiam różne sporty. Czym to może być spowodowane?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zwiększenie obwodu brzucha może być spowodowane niewłaściwą dietą. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.