Przybieranie na wadze pomimo aktywnego trybu życia

Witam, mam 43 lata i prowadzę aktywny tryb życia, pracuję fizycznie , uprawiam fitness 4 razy w tygodniu, cierpię na cholestazę wewnątrzwątrobową i są już zwapnienia na głowie trzustki, toteż moja dieta jest uboga w tłuszcze i cukry.Nie jem też produktów smażonych ani grillowanych jedynie gotowane lub pieczone bez tłuszczu.Miałam też usunięty pęcherzyk żółciowy 22 lata tamu.Tarczyca i inne hormony w normie a mimo to w ciągu ostatniego półrocz przytyłam 8 kg.Dlaczego?

Witam serdecznie,

można też utyć na tych chudych, zdrowych i pełnowartościowych produktach. Radziłabym dokładnie przyjrzeć się diecie i wartościom odżywczym. Gdzieś musi być nadmiar energii w Pani diecie.

Dobrze byłby aby analizę Pani jadłospisu przeprowadził dietetyk i podpowiedział czego jest za dużo w Pani diecie. Podstawy zdrowego żywienia już Pani sama wprowdziła, więc kolejny krok będzie dużo prostszy.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
https://www.facebook.com/FoodDiet