Niska waga przy 192 cm wzrostu

Mam 18lat, 192cm wzrostu i 64/66 kg wagi. Wiem, że wzrostu nie zmienię, ale moja bardzo niska waga przy takim wzroście prowadzi mnie do depresji. Nie stać mnie na dietetyka więc jesteście moją ostatnią pomocą.

Witam,

przy takiej masie ciała trzeba zwiększyć ilość białka w diecie oraz nieco energetyczność diety. Poza tym niezbędne są ćwiczenia na budowanie masy mięśniowej. Dzięki temu wszystkiemu jest szansa, że będzie Pan powoli tył na masie.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
p.s. zachęcam do polubienia naszego FB, gdzie publikujemy różne zdrowe przepisy https://www.facebook.com/FoodDiet