Co mogę zrobić, żeby przytyć?

mam pytanie waze 40 kg i wydaje mi sie ze coraz bardziej chydne :( nie wiem co sie dzieje . co mam robic zeby przytyc?

Proponowałabym zrobienie badań hormonów tarczycy (przy nadczynności można nadmiernie chudnąć), glukozy na czczo. Aby przytyć musi być dodatni bilans energetyczny, ale kaloryczność trzeba zwiększać stopniowo, żeby organizm nie przeżył szoku. Proszę rozważyć konsultację u dietetyka, który ułoży plan diety na przytycie, żeby było bezpiecznie i zdrowo. Wbrew pozorom nie jest łatwo przytyć.

Witam,

przytycie jest dużo trudniejsze niż schudnięcie. bez specjalistycznego wywiadu ciężko coś Pani doradzić. Jedno jest pewne: odpowiednia, ale nie tłusta dieta + prawidłowe ćwiczenia fizyczne to klucz do ładnego przybierania na masie ciała.

Zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
p.s. a tymczasem zapraszam na nasz FB gdzie znajdzie Pani dużo zdrowych i pełnowartościowych przepisów: www.facebook.com/FoodDiet