Powiększenie brzucha po posiłkach u 18-latki

witam. mam 18 lat, nigdy nie mialam problemu ze swoją wagą. akceptuję swoje ciało. niestety od ponad poł roku zaczynam się martwić o mój brzuch. całe cialo mam proporcjonalne, nie mam problemów z kręgosłupem, ale po KAŻDYM posiłku/ picu mój brzuch zwiększa się dwukrotnie.. nie ważne czy zjem całą pizzę czy 1 kawałem, czy litr herbaty czy pol szklanki mleka. 2 tyg temu miałam robione badania na obecnosc pasozytów- brak. krew w normie. pomocy :(

Lek. Tomasz Budlewski

Sugeruje wizytę u gastroenterologa, bez podstawoych informacji i badania nie jestem w stanie więcej pomóc w ramach porady internetowej

A czy towarzyszą temu inne objawy? Być może przydałaby się wizyta u gastrologa jeśli tak lub problem istnieje w słabej tłoczni brzusznej i wymaga to po prostu wzmocnienia mięśni brzucha.