Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększenie piersi a przeszczep tkanki tłuszczowej z łydek

CHCIAŁABY POWIEKSZYC PIERSI,OBECNY ROZMIAR TO MAŁE A. ZASTANAWIAM SIE NAD METODA PRZESZCZEPY TKANKI TŁUSZCZOWEJ. JESTEM SZCZUPŁĄ OSOBA ALE MAM DEPOZYTY TŁUSZCZU NA ŁYDKACH I UDACH. CZY JEST MOZLIWE ODESSANIE TŁUSZCZU Z ŁYDEK?JAKI UZYSKAM ROZMAR PIERSI PO OPERACJI? CZY EFETY SA TRWAŁE? ZASTANAWIAŁAM SIE NAD IMPLANTAMI ALE NIE WIEM CZY KWALIFIKUJE SIE PONIEWAŻ MOJA CIOCIA MIAŁA RAKA PIERSI ALE NIE WIEM CZY TO ISTOTNE.
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Rodzaje implantów piersi

Zdarza się, że kobieta jest tak niezadowolona ze wyglądu swoich piersi, że chce poddać się operacji plastycznej. Jakie są rodzaje implantów piersi? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Można odessać tłuszcz z ud i okolicy kolan, a następnie przeszczepić go w piersi. Szczegóły zabiegu należy omówić z chirurgiem, który będzie przeprowadzał operację. Należy pamiętać, że jest to długa procedura. Ostateczny rozmiar piersi po przeszczepie jest uzależniony od ilości uzyskanego i odwirowanego tłuszczu.

0

Proszę przemyśleć implanty piersi, to lepsza dla Pani metoda

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy