Powiększenie piersi a przeszczep tkanki tłuszczowej z łydek

CHCIAŁABY POWIEKSZYC PIERSI,OBECNY ROZMIAR TO MAŁE A. ZASTANAWIAM SIE NAD METODA PRZESZCZEPY TKANKI TŁUSZCZOWEJ. JESTEM SZCZUPŁĄ OSOBA ALE MAM DEPOZYTY TŁUSZCZU NA ŁYDKACH I UDACH. CZY JEST MOZLIWE ODESSANIE TŁUSZCZU Z ŁYDEK?JAKI UZYSKAM ROZMAR PIERSI PO OPERACJI? CZY EFETY SA TRWAŁE? ZASTANAWIAŁAM SIE NAD IMPLANTAMI ALE NIE WIEM CZY KWALIFIKUJE SIE PONIEWAŻ MOJA CIOCIA MIAŁA RAKA PIERSI ALE NIE WIEM CZY TO ISTOTNE.

Można odessać tłuszcz z ud i okolicy kolan, a następnie przeszczepić go w piersi. Szczegóły zabiegu należy omówić z chirurgiem, który będzie przeprowadzał operację. Należy pamiętać, że jest to długa procedura. Ostateczny rozmiar piersi po przeszczepie jest uzależniony od ilości uzyskanego i odwirowanego tłuszczu.