Powiększenie piersi przy diplegii

Mam 19 lat i choruję na mpd (diplegia). Jestem sprawna intelektualnie i samodzielna. Mam jednak nieprawidłowy wzorzec chodu,czasem używam kul. Chciałabym poddać się operacji powiększenia piersi (implanty silikonowe) z niepełnej miseczki A na C,gdyż bardzo mały biust, niepasujący do reszty sylwetki stanowi mój ogromny kompleks. Czy w moim przypadku jest to możliwe? Byłam już wcześniej poddawana znieczuleniu i nigdy nie było problemu z usypianiem czy wybudzeniem. Dodam, że ważę 48 kg przy 158 cm.

Witam,

Problemem u Pani może być chodzenie o kulach, gdyż po zabiegu powiększania piersi przez pewien czas musi zostań ograniczona ruchomość rąk aby gojenie przebiegało prawidłowo.

Witam!
Moim zdaniem jest to możliwe, pani choroba może stanowić tylko istotny problem z doborem środka zwiotczającego czy środka znieczulenia wziewnego, aczkolwiek istnieją inne bezpieczniejsze metpdy znieczulenia, które można zastosować.
Pozdrawiam.

Kobiety o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności fizycznej, ale przecież sprawne i samodzielne mogą poddać się operacji powiększenia piersi gdyż są w pełni kobietami i mogą też chcieć mając np bardzo mały biust, niepasujący do reszty sylwetki stanowi pozbyć się swoich kompleksów. Niema przeciwwskazań medycznych a te uprzedzenia takie osoby łamią.
Najważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe przygotowanie.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski