Powiększona ślinianka prawa

Witam.Panie Doktorze ślinianka podzuchwowa prawa powiększona,niejednorodna,z widocznymi powiększonymi węzłami chłonnymi śródśliniankowymi.W swietle przewodu wprowadzajacego tej ślinianki widoczny złóg średnicy6 mm oraz kilka mniejszych złogów.Dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? od jakiego czasu? proponuje udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie.