Powiększone i bolesne węzły pachowe

Witam Od około półtorej roku mam problem z węzłami pachowymi są powiększone i bardzo bolesne. Po antybiotykach które lekarz mi przepisuje obrzek ustępuje na około 2-3 tyg i znowu powraca.Do tego mam bóle mięśni i swędzenie-pieczenie skóry.Pod pachami również bardzo mnie boli i piecze.Po usg węzłów lekarz( 5 dni po antybiotykach) stwierdził że sa węzły powiększone ale obrazpwo nie wzbudzają podejrzeń onkologicznych. czy badanie jest wystarczające aby stwierdzić ze to nie żaden nowotwór?

Może warto poszukać przyczyny nawrotowego powiększania się węzłów chłonnych - posiew krwi, inne? Lekarz prawdopodobnie stwierdził w usg obraz charakterystyczny dla tzw. " odczynowych" zmian w węzłach. Czy stosuje Pani środki blokujące wydzielanie potu w sprayu czy w kulkach?