Powiększone węzły chłonne na szyi w porze przeziębień

Jak tylko zaczyna sie jesnien pora przeziebien to mam wrazenie ze mam powiekszone wezly chlonne na szyji. Jak tylko zmarzne,mam katar to mnie bola ale po paru dniach wszystko wraca do normy. Jakie sa sposoby domwe zeby dbac o te wezly? Slyszalam ze najlepiej jesienia brac tabletki z czosnkien,to prawda? Nie chce isc do lekarza, bo dobrze sie czuje tylko czasami mam bole w gardle jak zmarzne. Prosze o porade. Pozdrawiam

Magdalena Mroczek

Jeśli po kilku dniach wszystko wraca do normy nie ma powodu do obaw. Mozna brać wit. C albo preparaty witaminowe na wzmocnienie. Tabletki z czosnkiem też są polecane w tego typu dolegliwościach.