Powiększone węzły chłonne w pachwinach, bóle głowy, nadmierna potliwość i bóle w podbrzuszu

Witam.Mam 36 lat jestem kobieta .lekarz wyczul u mnie powiekszone wezly chlonne w pachwinach.kulki okolo 1 cm przesuwajace sie bardzo bolace.morfologia sprzed miesiaca idealna lekko zanizone zelazo ale wciaz w normie.inne objawy to czeste bole glowy, bol w pachwinach i podbrzuszu , igly w palcach u rak i stop, pocenie sie .prosze o odpowiedz , lekarz rodzinny twierdzi ze przy takiej morfologii to nic powaznego.czekam na wymaz z pochwy czy nie mam zadnej infekcji,czy mam sie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Lekarz rodzinny, który Panią badał ma najlepszy obraz Pani stanu. Proszę poczekać na wynik wymazu, ewentualnie wybrać się jeszcze do ginekologa. W razie gdy bolesność węzłów chłonnych nadal będzie się utrzymywać proponuję ponownie udać się do swojego lekarz.