Powiększone wole tarczycowe i guzki na lewym i prawym płacie

Jestem pod opieką endokrynologa.Moja tarczyca jest zdrowa mimo to mam powiększone wole tarczycowe i guzki na lewym i prawym płacie (jestem po biopsji,wyniki są super)Mimo to mam problemy z przełykaniem śliny czasami szyja puchnie i boli.Do tego wszystkiego tyję ciągle mimo diet nic nie skutkuje,okropnie się pocę i męczę i od 2 miesięcy codziennie boli mnie głowa i jestem strasznie senna,(badanie cukru w normie) .Lekarz nie potrafi mnie zdiagnozować,ciągle wysyła na nowe badania.Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego, który zna pełne dane kliniczne.